showcase-feature.png
Hauptseite Stundenplan
Розклад підготовчого відділення 2015-2016 PDF  | Drucken |  E-Mail
There are no translations available.

Розклад студії «Барвіночок»
на 2013 — 2014 навчальний рік
Розклад студії «Барвіночок»
на 2013 — 2014 навчальний рік
ПОНЕДІЛОК ПОНЕДІЛОК
Хореографічний зал № 1 (актовий зал) Хореографічний зал № 2 (спорт. зал) Малий зал Туполєва 18в




09-15 під.від Кирилюк І.В. 2 рік











10-00 під.від Кирилюк І.В. 1 рік











10-45 під.від Кирилюк І.В. 3 рік







16-00 клас.тан Жовницька І.В 4-в 16-00 нар-сц Пустова Е.В 5-а,5-в 16-00 клас.тан Тимошенко С. М 2-в







17-40 п.к.н. Жовницька І.В 4-в,5-а 17-40 клас.тан Пустова Е.В 6-б 17-40 клас.тан Тимошенко С. М 8-б 17-30 під.від Королєвич О. В 1 рік
18-00 під.від Королєвич О. В 1 рік
19-20 клас.тан Жовницька І.В 1-а 19-20 нар-сц Пустова Е.В 8-а,8-б 19-20 п.к.н. Тимошенко С. М 2-а 18-45 під.від Королєвич О. В 2 рік
19-30 під.від Королєвич О. В 3 рік
ВІВТОРОК ВІВТОРОК
Хореографічний зал № 1 (актовий зал) Хореографічний зал № 2 (спорт. зал) Малий зал Туполєва
16-00 клас.тан Тимошенко С. М 3-а 16-00 укр.тан Жовницька І.В 4-в 16-00 клас.тан Лісовенко Л.П 5-б 15-00 клас.т Комар А.Л 1-в
16-30 клас.т Комар А.Л 5-в
17-40 клас.тан Тимошенко С. М 4-а 17-40 п.к.н. Жовницька І В 5-б 17-40 клас.тан Лісовенко Л.П 3-б



18-00 під.від Комар А.Л 1 рік
19-20 п.к.н. Тимошенко С. М 3-б,4-а 19-20 клас.тан Жовницька І.В 1-а 19-20 клас.тан Лісовенко Л.П 7-б 18-45 під.від Комар А.Л 2 рік
19-30 під.від Комар А.Л 3 рік
СЕРЕДА СЕРЕДА
Хореографічний зал № 1 (актовий зал) Хореографічний зал № 2 (спорт. зал) Малий зал Туполєва




09-15 під.від Кирилюк І.В. 2 рік











10-00 під.від Кирилюк І.В. 1 рік











10-45 під.від Кирилюк І.В. 3 рік







16-00 клас.тан Пустова Е.В. 6-б 16-00 укр.тан Черкас О.Б 4-б 16-00 укр. тан Чернюк А.А. 4-а 16-00





17-30 клас.тан Пустова Е.В. 1-б 17-40 п.к.н. Тимошенко В.А. 6-б 17-40 клас.тан Чернюк А.А. 8-а + мол. Гр 17-30 під.від Королєвич О. В 1 рік
18-30 клас.тан Пустова Е.В. 1-г 18-00 під.від Королєвич О. В 2 рік
19-30 клас.тан Пустова Е.В. 2-б 19-20 п.к.н. Тимошенко В.А. 8-а,8-б 19-20 п.к.н Чернюк А.А., Черкас О.Б. мол. Гр 18-45 під.від Королєвич О. В 2 рік
19-30 під.від Королєвич О. В 3 рік
ЧЕТВЕР ЧЕТВЕР ЧЕТВЕР ЧЕТВЕР
Хореографічний зал № 1 (актовий зал) Хореографічний зал № 2 (спорт. зал) Малий зал Туполєва
16-00 клас.т Пустова Е.В. 1-г 16-00 п.к.н. Жовницька І.В. 1-а 16-00 клас.т Тимошенко С.М 2-в 15-00 клас.т Комар А.Л 5-б
17-00 п.к.н. Жовницька І.В. 1-г 16-30 клас.т Комар А.Л 5-в
17-10 нар-сц Пустова Е.В. 7-б 18-00 п.к.н. Жовницька І.В. 1-в 17-40 укр. тан Тимошенко С.М, Тмошенко В.А 2-в, 2-а



18-00 під.від Ізвєкова О О 2 рік
18-50 клас.тан Пустова Е.В. 1-б 19-20 укр.тан Чернюк А.А. 3-а 19-20 клас.т Тимошенко С.М. 2-а 18-45 під.від Солович Т.О. 1 рік
20-00 п.к.н. Жовницька І.В 4-в 19-30 під.від
1 рік
П`ЯТНИЦЯ П`ЯТНИЦЯ П`ЯТНИЦЯ П`ЯТНИЦЯ
Хореографічний зал № 1 (актовий зал) Хореографічний зал № 2 (спорт. зал) Малий зал Туполєва




09-15 під.від Кирилюк І.В. 2 рік











10-00 під.від Кирилюк І.В. 1 рік











10-45 під.від Кирилюк І.В. 3 рік







16-00 клас.т Чернюк А.А 5-а 16-00 клас.т Тимошенко С.М. 8-б 16-00


15-00


16-30 клас.т Комар А.Л 1-в
17-40 клас.т Чернюк А.А 8-а + мол.гр 17-40 п.к.н. Черкас О.Б 5-а, 5-в 17-40 п.к.н. Тимошенко С.М. Козаки 3-а,4-а



18-00 під.від Комар А.Л 1 рік
19-20 репетиція Чернюк А.А Мол.гр 19-20 укр.тан Черкас О.Б 7-б 19-20 нар-сц Овдієнко І.В. 5-б 18-45 під.від Комар А.Л 2 рік
19-30 під.від Комар А.Л 3 рік
СУБОТА СУБОТА СУБОТА СУБОТА
Хореографічний зал № 1 (актовий зал) Хореографічний зал № 2 (спортивнийий зал) Малий зал Туполєва
10-00 клас.тан Тимошенко С.М 4-а 10-00 соло Тимошенко В.А.
11-00 клас.тан Жовницька І.В. 1-а 9:30 під.від Солович Т.О 1-рік
11-40 п.к.н. Тимошенко С.М Козаки 4а,3-а 11-40 соло Тимошенко В.А.
12-10 клас.тан Жовницька І.В. 4-в 10-15 під.від Комар А.Л 1 рік
13-20 клас.тан Тимошенко С.М 3-а 13-20 соло Тимошенко В.А.
13-20 укр.тан Жовницька І.В. 4-в 11-00 під.від Комар А.Л 2 рік
15-00 п.к.н. Тимошенко С.М, Тимошенко В.А. 2-а,2-в 15-00 клас.тан Лісовенко Л.П 5-б 15-00 укр.тан Жовницька І.В. 3-б 11-45 під.від Комар А.Л 3 рік
16-40 укр.тан Овдієнко І.В. 5-б 16-40 клас.тан Лісовенко Л.П 7-б 16-40 п.к.н. Жовницька І.В. 7-б 12-30 клас.тан Комар А.Л 1-в
18-20 сучасн.т Овдієнко І.В. 5-б,7-б 18-20 клас.тан Лісовенко Л.П 3-б 18-20


13-40 клас.тан Комар А.Л 4-б












15-20 п.к.н. Комар А.Л 4-б












17-00 під.від Ізвєкова О. О. 1-2 рік
НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ
Хореографічний зал № 1 (актовий зал) Хореографічний зал № 2 (спортивний зал) Малий зал Туполєва








09-00


10-00 під.від Королєвич О. В 1 рік
10-00 клас.тан Чернюк А.А 8-а + мол.гр мал 10-00 укр.тан Черкас О.Б. 8-б+ мол.гр дев 10-40 клас.тан Пустова Е.В 1-г 10-45 під.від Королєвич О. В 2 рік
11:40 репетиція Чернюк А.А 8-а + мол.гр мал 11:40 репетиція Черкас О.Б. 8-б+ мол.гр дев 12:00 клас.тан Пустова Е.В 1-б 11-30 під.від Королєвич О. В 2 рік
13:20 оркестровка Черкас О.Б, Чернюк А.А 8-а,б +мол.гр 13:20 нар-сц Пустова Е.В. 6-б 13:20 п.к.н. Королєвич О.В. 1-б 12-15 під.від Королєвич О. В 3 рік
15:00 клас.тан Чернюк А.А 5-а 15:00 укр.тан Черкас О.Б 6-б 15:00 п.к.н. Королєвич О.В. 2-б 13-00

3 рік
16-40 укр.тан Черкас О.Б, Чернюк А.А 5-а,5-в 16-40


16-40 клас.тан Пустова Е.В 2-б 13-45


18-20


18-20


18-20


16-00 під.від Ізвєкова О. О. 1-2 рік












17-30 під.від Солович Т.О 1 рік