showcase-feature.png
Головна Конкурс пам`яті В. Крамар
пам`яті В. Крамар
There are no translations available.

Конкурсу пам`яті В. Крамар

Серед учнів Державної дитячої хореографічної студії українського танцю «Барвіночок»

1. Загальні положення

Конкурс пам`яті В. Д. Крамар був організований з метою увічнення пам`яті видатного педагога та хореографа Валентини Крамар, а також з метою популяризації українського народного танцю.

1. Мета та завдання Конкурсу

1.1. Розвиток та популяризація національних культур, створення атмосфери творчого спілкування, обмін знаннями та досвідом, збільшення популярності хореографічного мистецтва.

1.2. Виявлення та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

2. Умови конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються учні Державної дитячої хореографічної студії українського танцю «Барвіночок».

2.1. Конкурс проводиться щорічно в жовтні-листопаді на базі Державної дитячої хореографічної студії українського танцю «Барвіночок» за адресою вул. Саратівська, 20.

2.2. Конкурсні виступи проводяться в один тур і проводяться публічно.

2.3. Порядок виступу на конкурсі визначається жеребкуванням і залишається незмінним до кінця конкурсу.

2.4. Заявка на участь в Конкурсі надсилається у друкованому вигляді 15 жовтня. В ній треба вказати:

  • Клас;

  • прізвище, ім`я та по-батькові викладача та концертмейстера;

  • програму виступу конкурсанта з хронометражем;

  • Фонограму в форматі mp3 тривалістю до 5 хв.

  • Адреса оргкомітету: Державна дитяча хореографічна студія українського танцю «Барвіночок», м. Київ, 04111, вул. Саратівська, 20. Тел./факс: (38044) 400-60-38, e-mail: barvinochok@ukr.net


3. Порядок проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться у 2 номінаціях:

Номінація «Український народний танець» (соло та ансамбль)

  • Молодша група – 1 – 3 клас;

  • Середня група 4 – 5 клас;

  • Старша 6 – 8 клас.

  • Змішана

Номінація «Народна хореографія» (соло та ансамбль)

  • Молодша група – 1 – 3 клас;

  • Середня група 4 – 5 клас;

  • Старша 6 – 8 клас.

  • Змішана

Номінація «Естрадний танець» (соло та ансамбль)

  • Молодша група – 1 – 3 клас;

  • Середня група 4 – 5 клас;

  • Старша 6 – 8 клас.

  • Змішана


4. Програмні вимоги

  • Номінація «Український народний танець»

Хореографічний колектив або соліст виконує один номер поставлений на основі українського народно танцю, тривалістю до 5 хвилин.

  • Номінація «Народна хореографія»

Хореографічний колектив або соліст виконує один номер поставлений на основі народно-сценічного танцю (італійський, іспанський, польський і т.д.), тривалістю до 5 хвилин.

  • Номінація «Естрадний танець»

Хореографічний колектив або соліст виконує один номер у сучасній постановці хореографа, тривалістю до 5 хвилин.


5. Журі

5.1. Журі має право:

  • Присудити не всі премії;

  • Розділити місця між учасниками;

  • Відмітити кращих учасників спеціальними нагородами.

5.2. Рішення журі являється остаточним, обговоренню та оскарженню не підлягає.


6. Нагородження

6.1. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня та грамотами.

6.2. Найкращі викладачі та концертмейстери нагороджуються спеціальними дипломами.

Склад журі

Склад журі буде оголошено пізніше.


Заявка на участь