showcase-feature.png
There are no translations available.

28.05.2014

Інформація про результати вступних іспитів, які відбулися 27.05. 2014 року.

Батькам учнів, які успішно здали вступні іспити, необхідно подати заяву та копію свідоцтва про народження дитини в учбову частину до 6.06.2014 року. Посвята в "барвінчата" 1.09.2014 на 18:00 за адресою: Саратовська,20. Розклад на 2014/2015 учбовий рік Ви зможете побачити на офіційному сайті та на офіційних сторінках в Facebook (facebook.com/pages/The-State-Ukrainian-Model-Dance-Group-Barvinochok/118640308171848?ref=hl) та VK.com (vk.com/club1290474

1. За рішенням екзаменаційної комісії зарахувати до складу учнів студії на 2014/2015 навчальний рік дітей підготовчого відділення які успішно здали вступні іспити, а саме:

 

0” б

 

 

1.

Боженко Іванну

 

1.

Гудзевату Ангеліну

2.

Владику Марію

 

2.

Гуцалюк Ульяну

3.

Головієнко Жанну

 

3.

Журило Дар

4.

Данилюк Марту

 

4.

Качановську Софію

5.

Дереновську Софію

 

5.

Криворог Софію

6.

Єгорченко Анастасію

 

6.

Любешкіну Анну

7.

Жара Софію

 

7.

Мартинюк Софію

8.

Іванченко Олександру

 

8.

Монтьєву Ніку

9.

Коваленко Єлизавету

 

9.

Музиченко Євгенію

10.

Котик Анастасію

 

10.

Пенделю Марію

11.

Котик Антоніну

 

11.

Пономаренко Олександру

12.

Лощевську Дарію

 

12.

Потькало Софію

13.

Мельниченко Софію

 

13.

Рибікову Єлизавету

14.

Мінченко Єсенію

 

14.

Синельник Софію

15.

Мінченко Анастасію

 

15.

Скібо Діана

16.

Мойсєєнко Тетяну

 

16.

Солодову Владиславу

17.

Пелюкову Єлизавету

 

17.

Стадник Дар

18.

Саноян Софію

 

18.

Тівецьку Марію

19

Сінельнікову Майю

 

19.

Ткачук Каріну

20.

Сорочинську Софію

 

20.

Токарєву Софію

 

 

 

 

21.

Федосеєву Софію

 

 

 

 

1.

Афоніна Владислава

 

6.

Мельнічука Макара

2.

Бардаченка Івана

 

7.

Притулу Олександра

3.

Дубового Артема

 

8.

Савоська Максима

4.

Коваленка Андрія

 

9.

Убоженка Максима

5.

Лащевського Владиславв

 

10.

Чабалу Любомира

6.

Ломаку Артема

 

 

 

 

2. Учні яким рекомендовано залишитися в підготовчому відділенні студії на один рік.

1. Задорожна Анна-Олександра

 

6. Порицька Діана

2. Комарова Світлана

 

7. Стиран Марія

3. Комаровська Єлізавета

 

8. Хижа Віра

4. Лобань Ксенія

 

9. Ходаківська Ульяна

5. Осадча Поліна

 

10. Якимчук Галина

 

 

 

3. Учні яким рекомендовано займатися хореографією в самодіяльному колективі.

1. Вишневська Олександра

 

4. Катрага Софія

2. Гарманчук Поліна

 

5. Шекера Анна

3. Дерев'янко Варвара

 

 

.





Директор студії Т. Левчук



Погоджено: Заступник директора з навчально–виховної роботи Бойко Т.Т