showcase-feature.png
Головна Конкурс Результати конкурсу "Золоті ворота"
Результати конкурсу "Золоті ворота"

Номінація: Український народний танець

Вікова категорія: Молодша

 

I ступінь

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Художній керівник — Відмінник освіти України Ірина Хижна

 

II ступінь

Зразковий ансамбль танцю «Модерн»

Художній керівник — Берус Наталія

 



Номінація: Український народний танець

Вікова категорія: Середня

 

I ступінь

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Художній керівник — Відмінник освіти України Ірина Хижна

Педагог-хореограф Людмила Мартиненко

Постановник Віктор Розумний

 

II ступінь

Зразковий ансамбль танцю «Модерн»

Художній керівник — Берус Наталія



Номінація: Український народний танець

Вікова категорія: Старша

 

I ступінь

Народний художній театр хореографічних мініатюр «Цвіт папороті»

Художній керівник — Відмінник освіти України Валентина Дворко

Художній керівник — Володимир Божок

Концертмейстер Л.К. Вахріна

 

III ступінь

Хореографіний ансамбль танцю «Зоряни»

Керівник Інна Савченко

Педагог-хореограф Євгеній Хрітін



Номінація: Український народний танець

Вікова категорія: Змішана

 

I ступінь

Державна дитяча хореографічна студія українського танцю «Барвіночок»

Художній керівник — Оксана Деркач

Концертмейстер Олександр Татарчук,

Концертмейстер Володимир Мамотюк

Концертмейстер Степан Куліс

Концертмейстер Юрій Бербенюк

Концертмейстер Дмитро Мотузок

 

II ступінь

Народний ансамбль танцю «Червона калина»

Керівник Ігор Малінський

 

 

Номінація: Фольклорний танець

Вікова категорія: Середня

 

I ступінь

Державна дитяча хореографічна студія українського танцю «Барвіночок»

Художній керівник — Оксана Деркач

Концертмейстер Олександр Татарчук

 

 

Номінація: Народний танець

Вікова категорія: Молодша

 

II ступінь

Зразковий ансамбль танцю «Модерн»

Керівник Наталія Берус

 

 

Номінація: Народний танець

Вікова категорія: Середня

 

I ступінь

Зразковий художній ансамбль танцю «Вербиченька»

Керівник Заслужений артист України Микола Назаренко

Керівник Наталія Назаренко

 

II ступінь

Зразковий ансамбль танцю «Модерн»

Керівник Наталія Берус

 

III ступінь

Хореографіний ансамбль танцю «Зоряни»

Керівник Інна Савченко

Репетитор Євгеній Хрітін

 

 

Номінація: Народний танець

Вікова категорія: Старші

 

I ступінь

Зразковий ансамбль народного танцю «Дніпряночка»

Художній керівник — Олена Балджи

Постановник Станіслав Кислун

Концертмейстер Юрій Балджи

Концертмейстер Христина Гарбуз

 

II ступінь

Хореографіний ансамбль танцю «Зоряни»

Керівник Інна Савченко

Постановники Інна Савченко та Євгеній Хрітін

Репетитор Євгеній Хрітін

 

 

Номінація: Народний танець

Вікова категорія: Змішана

 

II ступінь

Народний ансамбль танцю «Червона калина»

Керівник Ігор Малінський

 

III ступінь

Хореографіний ансамбль танцю «Зоряни»

Керівник Інна Савченко

Репетитор Євгеній Хрітін