showcase-feature.png
Головна Новини
Новини

27.07.2015

 


 

04.06.2015

 

Репетиции к выпускному с 8.06 на 17:00
Репетиция на Грузию,Турцию с 8.06 на 18:00

 

03.06.2015

 

Згідно рішення педагогічної ради у зв’язку із успішною здачею вступних іспитів дітей підготовчого відділення, зарахувати з 01 вересня 2015 року до складу учнів 1 класів студії, а саме:

1-а

1-б

1.

Артеменка Іллю

1.

Гринь Діану

2.

Бриня Івана

2.

Малик Катерину

3.

Діденка Владислава

4.

Домріна Міхаїла

5.

Ждан-Пушкіна Костянтина

6.

Живчика Валентина

7.

Капацина Івана

8.

Крилова Єгора

9.

Миронця Івана

10.

Назаренка Кирила

11.

Писанного Віктора

1-в

1-г

 

1.

Березовську Анастасію

1.

Азарх Крістіну

2.

Берестяну Марію

2.

Баранчикову Алісу

3.

Бєлякову Ангеліну

3.

Билим Ксенію

4.

Бойко Дар'ю

4.

Дзюбу Вікторію

5.

Ващук Ганну

5.

Дмитрієву Ксенію

6.

Венгер Вероніку

6.

Долінську Вікторію

7.

Вихованець Каріну

7.

Інжевську Альону

8.

Гуменюк Єлизавету

8.

Ковтонюк Зінаїду

9.

Дубову Кароліну

9.

Кошову Карину

10.

Живчик Софію

10.

Лугіну Марину

11.

Задорожну Анну - Олександру

11.

Любарську Софію

12.

Ігнатьєву Дарію

12.

Малінкіну Марію

13.

Кириленко Вероніку

13.

Мельник Анастасію

14.

Коваль Поліну

14.

Мороз Софію

15.

Козловську Марію

15.

Музирю Камілу

16.

Корольову Маргариту

16.

Петренко Христину

17.

Костюченко Кароліну

17.

Попову Катерину

18.

Лебідь Поліну

18.

Сидько Аліну

19.

Лісову Анастасію

19.

Смульську Поліну

20.

Маслюк Єлизавету

20.

Толсту Катерину

21.

Петькову Софію

21.

Унраїнець Стефанію

22.

Свілле Олену

22.

Хамлак Вікторію

23.

Скуб Анастасію

23.

Ходаківську Уляну

24.

Столяр Вікторію

24.

Цехмейстр Марію

25.

Юхименко Вікторію

25.

Шатєрнікову Анастасію

26.

Шкляр Марію

27.

Ярош Марію







Підстава: 1. Заява батьків.

2. Подання заступника директора з навчально – виховної роботи Бойко Т.Т.

2. Педагогічною радою студіїрекомендовано залишитись на 1 навчальний рік в підготовчому відділенні учням:

1. Войцеховській Ользі;

2. Ігнатьєвій Катерині;

3. Нагорній Любові.

3. Педагогічною радою студіїрекомендовано продовжити заняття з хореографії в самодіяльному колективі учням:

1.

Вербицькій Владиславі

8.

Морозовій Марії

2.

Готун Марії

9.

Піорко Дарії

3.

Євтушенко Софії

10.

Порицькій Діані

4.

Істоміній Стефанії

11.

Прокопюк Вероніці

5.

Лісовській Вероніці

12.

Саморай Валерії

6.

Лобань Ксенії

13.

Уманець Софії

7.

Мороз Богдані

14.

Шеляковій Дар

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор студії Т. Левчук

Погоджено: Заступник директора з навчально – виховної роботи Бойко Т.Т

 

25.05.2015

 

Вітаю "БАРВІНОЧОК" З ПЕРЕМОГОЮ.

 

24.05.2015

 

Kyiv famyli fest

 

16.05.2015

 

 

 

29.04.2015

 

 

 

 

27.04.2015

Мінськ 2015 біше ніж просто фестиваль- нові враження та перемоги.

 

 

 

27.04.2015

1місце!!! Та Найкращий колектив в народній хореографії всіх вікових категорій.2000 !!!!учасників.Фотки з репетиції Палац Республики. Близнюк Палаца "Україна".

 

 

 

22.04.2015

Результати ХІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу «Золоті ворота-2015»
Гран-прі конкурсу «Щасливе дитинство» м. Харків

Номінація дитячий танець категорія малята (до 6 років)
«Любавушка» м. Київ І місце (134 бали)
«Перлинка» м. Боярка І місце (134 бали)

Номінація дитячий танець категорія молодші
«Щасливе дитинство» м. Харкі І місце (200 балів)
«Росинка» м. Київ ІІ місце (137 балів)
«Галичанки» м. Львів ІІІ місце (136 балів)
«Перлинка» м.Боярка ІІІ місце (136 балів)
«Ноктюрн» м. Львів учасник (132 бали)
«Дружба» м. Київ учасник (131 бал)

Номінація народний танець категорія молодша
«Перлинки» м. Київ І місце (147 балів)

Номінація народний танець категорія середня
«Щасливе дитинство» м.Харків І місце (168 балів)
«Росинка» м. Київ ІІ місце (160 балів)
«Самоцвіти» м. Київ ІІІ місце (138 балів)
«Ясочка» смт. Макаров ІІІ місце (131 балів)
«Перлинка» м.Боярка учасник (130 балів)
«Каштан» м. Київ учасник (129 бали)
«Мозаїка» смт. Сосниця учасник (116 балів)

Номінація народний танець категорія старша
«Росинка» м. Київ І місце (158 балів)
«Вербиченька» м. Київ ІІІ місце (125 балів)

Номінація народний танець категорія змішана
«КриЛа» м.Київ ІІІ місце (131 бал)
«Ясочка» смт. Макаров учасник (124 бали)
«Фантазія» м. Київ учасник (113 балів)

Номінація народний танець категорія синьйори
«Перлинка» м.Боярка спеціальна нагорода за збереження національних традицій

Номінація народний cтилізований танець категорія молодша
«Галичанки» м. Львів І місце (153 балів)
«Перлинки» м. Київ ІІ місце (137 балів)

Номінація народний cтилізований танець категорія середня
«Ейдос» м. Київ ІІІ місце (108 балів)
«Ноктюрн» м. Львів ІІІ місце (104 бали)
«Оксамит» м.Буча учасник (97 балів)

Номінація народний cтилізований танець категорія старша
«Вербиченька» м. Умань ІІ місце (140 балів)

Номінація народний cтилізований танець категорія змішана
«Вікторія» м. Бровари ІІ місце (137 балів)
«Колібрі» м.Київ ІІІ місце (120 балів)

Номінація сучасний танець категорія молодша
«КриЛа» м. Київ ІІІ місце (132 бали)
«Вікторія» м. Бровари учасник (109 балів)
«Оксамит» м.Буча учасник (102 бали)

Номінація сучасний танець категорія середня
«Щасливе дитинство» м. Харків І місце (171 бал)
«Ноктюрн» м. Львів ІІІ місце (125 балів)
«Вікторія» м. Бровари учасник (121 бал)

Номінація сучасний танець категорія старша
«Росинка» м. Київ І місце (152 бали)

Номінація естрадний танець категорія середня
«Надія» м. Кировоград ІІ місце (138 балів)

Номінація естрадний танець категорія змішана
«Вікторія» м. Бровари Іучасник (115 балів)

Номінація бально-спортивний танець категорія середні
«Надія» м. Кіровоград ІІ місце (138 балів)
«Самоцвіти» м. Київ учасник (118 бали)

Номінація малі форми квартет дитячий танець категорія молодша
«Перлинка» м. Боярка І місце (157 балів)

Номінація малі форми квартет дитячий танець категорія середня
«Вікторія» м. Бровари ІІ місце (131 бал)

Номінація малі форми тріо народний танець категорія середня
«Самоцвіти» м.Київ І місце (145 балів)

Номінація малі форми тріо сучасний танець категорія середня
«Вікторія» м. Бровари ІІ місце (134 бали)

Номінація малі форми дует народний танець категорія молодша
«Каштан» м. Київ І місце (155 балів)

Номінація малі форми дует дитячий танець категорія молодша
«Перлинка» м. Боярка ІІ місце (134 бали)
«Вікторія» м. Бровари (Подарунок) ІІІ місце (132 бали)

Номінація малі форми дует народний танець категорія молодша
«Вікторія» м. Бровари (Циганський) учасник (118 балів)

Номінація малі форми соло сучасний танець категорія молодша
«Вікторія» м. Бровари (Інопланетянка) І місце (142 бали)

 

 

17.04.2015

Комісія працює: Художній керівник Черкас О.Б.,викладачі Пустова Е.В та Комар А.Л.


 

 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL